Cristin-resultat-ID: 1131025
Sist endret: 23. juni 2014 15:13
NVI-rapporteringsår: 2014
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2014

Absolutely summing operators on separable lindenstrauss spaces as tree spaces and the bounded approximation property

Bidragsytere:
  • Åsvald Lima
  • Vegard Lima og
  • Eve Oja

Tidsskrift

Banach Journal of Mathematical Analysis
ISSN 2662-2033
e-ISSN 1735-8787
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2014
Volum: 8
Hefte: 1
Sider: 190 - 210

Importkilder

Isi-ID: 000326630800015

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

Absolutely summing operators on separable lindenstrauss spaces as tree spaces and the bounded approximation property

Bidragsytere

Åsvald Lima

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Universitetet i Agder

Vegard Lima

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for IKT og realfag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Eve Oja

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Tartu Ülikool
  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Eesti Teaduste Akadeemia
1 - 3 av 3