Cristin-resultat-ID: 1240740
Sist endret: 30. juni 2015, 15:31
NVI-rapporteringsår: 2015
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2015

Existence and Uniqueness of Solutions to the Generalized Riemann Problem for Isentropic Flow

Bidragsytere:
  • Gunhild Allard Reigstad

Tidsskrift

SIAM Journal on Applied Mathematics
ISSN 0036-1399
e-ISSN 1095-712X
NVI-nivå 2

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2015
Volum: 75
Hefte: 2
Sider: 679 - 702

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-84928981680

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

Existence and Uniqueness of Solutions to the Generalized Riemann Problem for Isentropic Flow

Bidragsytere

Gunhild Allard Reigstad

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for energi- og prosessteknikk ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet
1 - 1 av 1