Cristin-resultat-ID: 1253472
Sist endret: 11. juli 2015 14:27
NVI-rapporteringsår: 2015
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2015

On lifting the approximation property from a banach space to its dual

Bidragsytere:
  • Åsvald Lima

Tidsskrift

Proceedings of the American Mathematical Society
ISSN 0002-9939
e-ISSN 1088-6826
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2015
Volum: 143
Hefte: 1
Sider: 213 - 217

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-84924758768

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

On lifting the approximation property from a banach space to its dual

Bidragsytere

Åsvald Lima

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Universitetet i Agder
1 - 1 av 1