Cristin-resultat-ID: 1382188
Sist endret: 2. november 2017, 09:10
NVI-rapporteringsår: 2016
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2016

A silting theorem

Bidragsytere:
  • Aslak Bakke Buan og
  • Yu Zhou

Tidsskrift

Journal of Pure and Applied Algebra
ISSN 0022-4049
e-ISSN 1873-1376
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2016
Volum: 220
Hefte: 7
Sider: 2748 - 2770

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-84954286553

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

A silting theorem

Bidragsytere

Aslak Bakke Buan

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Yu Zhou

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet
1 - 2 av 2