Cristin-resultat-ID: 1479146
Sist endret: 19. mars 2018 08:56
NVI-rapporteringsår: 2017
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2017

Deterministic solution approach for some classes of nonlinear multilevel programs with multiple followers

Bidragsytere:
  • Abay Kassa og
  • Semu Mitiku Kassa

Tidsskrift

Journal of Global Optimization
ISSN 0925-5001
e-ISSN 1573-2916
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2017
Volum: 68
Hefte: 4
Sider: 729 - 747

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-85013168635

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

Deterministic solution approach for some classes of nonlinear multilevel programs with multiple followers

Bidragsytere

Abay Kassa

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved NORCE Energi ved NORCE Norwegian Research Centre AS

Semu Mitiku Kassa

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Botswana International University of Science and Technology
  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Addis Ababa University
1 - 2 av 2