Cristin-resultat-ID: 1510116
Sist endret: 10. april 2018, 19:34
NVI-rapporteringsår: 2017
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2017

Endomorphism algebras of 2-term silting complexes

Bidragsytere:
  • Aslak Bakke Buan og
  • Yu Zhou

Tidsskrift

Algebras and Representation Theory
ISSN 1386-923X
e-ISSN 1572-9079
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2017
Publisert online: 2017
Trykket: 2018
Volum: 21
Hefte: 1
Sider: 181 - 194

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-85020718031

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

Endomorphism algebras of 2-term silting complexes

Bidragsytere

Aslak Bakke Buan

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Yu Zhou

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet
1 - 2 av 2