Cristin-resultat-ID: 1710521
Sist endret: 6. september 2019, 10:30
NVI-rapporteringsår: 2019
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2019

On the generalization of the Synge-Křížek maximum angle condition for d-simplices

Bidragsytere:
  • Ali Khademi
  • Sergey Korotov og
  • Jon Eivind Vatne

Tidsskrift

Journal of Computational and Applied Mathematics
ISSN 0377-0427
e-ISSN 1879-1778
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2019
Volum: 358
Sider: 29 - 33

Importkilder

Scopus-ID: 2-s2.0-85063106404

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

On the generalization of the Synge-Křížek maximum angle condition for d-simplices

Bidragsytere

Ali Khademi

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for datateknologi, elektroteknologi og realfag ved Høgskulen på Vestlandet

Sergey Korotov

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for datateknologi, elektroteknologi og realfag ved Høgskulen på Vestlandet

Jon Eivind Vatne

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for datateknologi, elektroteknologi og realfag ved Høgskulen på Vestlandet
1 - 3 av 3