Cristin-resultat-ID: 915997
Sist endret: 18. oktober 2016 13:11
NVI-rapporteringsår: 2012
Resultat
Vitenskapelig artikkel
2012

BOUNDED APPROXIMATION PROPERTIES IN TERMS OF C[0,1]

Bidragsytere:
  • Åsvald Lima
  • Vegard Lima og
  • Eve Oja

Tidsskrift

Mathematica Scandinavica
ISSN 0025-5521
e-ISSN 1903-1807
NVI-nivå 1

Om resultatet

Vitenskapelig artikkel
Publiseringsår: 2012
Volum: 110
Hefte: 1
Sider: 45 - 58

Importkilder

Isi-ID: 000303219700004

Beskrivelse Beskrivelse

Tittel

BOUNDED APPROXIMATION PROPERTIES IN TERMS OF C[0,1]

Bidragsytere

Åsvald Lima

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for matematiske fag ved Universitetet i Agder

Vegard Lima

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Institutt for IKT og realfag ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Eve Oja

  • Tilknyttet:
    Forfatter
    ved Tartu Ülikool
1 - 3 av 3